logotypy-2

TERMINY REKRUTACJI


Rekrutacja do projektu rozpoczęła się 9 lipca 2018 roku! Rekrutacja jest w trybie ciągłym.

Rekrutacja trwa do września 2020r.


ZATRUDNIENIE SUBSYDIOWANE

  • LEADER SHEEP  Justyna Kliombka – Jarzyna, ul. Tymienieckiego 19A, 90-349 Łódź – wykonywanie pomocniczych prac biurowych – 1 osoba – 7:00-15:00 (12.09.2018-11.04.2019) – zatrudnienie zakończone
  • BPR Consulting Paulina Zastróżna, ul. Radwańska 27/2U, 90-540 Łódź
    specjalista ds. oferowania i zamówień publicznych – 1 osoba – 8:00-16:00 (9.11.2018-10.05.2019) – zatrudnienie zakończone
  • IPG – usługi i handel  Przemysław Gapik, ul. Tatrzańska 21A, 93-219 Łódź
    sprzedawca – 1 osoba – 9:00-17:00 (01.10.2018-31.03.2019) – zatrudnienie zakończone
  • Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa Alfa Sp. z o.o., ul. Łagiewnicka 137, 91-863 Łódź, wprowadzenie danych księgowych do programu księgowego, archiwizacja dokumentów, nanoszenie pozycji księgowych na dokumenty – 4 osoby –
    8:00-16:00 (01.09.2018-30.11.2018) – zatrudnienie zakończone
  • GENEZA Krzysztof Sabara, ul. Wł. Reymonta 4, 936-491 Łódź
    czynności administracyjne – 1 osoba – 8:00-16:00 (01.11.2018-30.04.2019) – zatrudnienie zakończone
  • Roksana Sławińska, ul. Wacława 53, 93-118 Łódź
    Asystentka – 1 osoba – 8:00-16:00 (14.11.2018- 14.05.2019) – zatrudnienie zakończone

 

  • Flexi Power Group Sp. z o.o., ul. Wacława 53, 93-118 Łódź

trener personalny 2 osoby – praca w systemie zmianowym ( 6:00-14:00 (w tym soboty) lub 14:00-22:00) (1.12.2018-30-05.2019) – zatrudnienie zakończone

trener personalny 1 osoba – praca w systemie zmianowym ( 6:00-14:00 (w tym soboty)   lub 14:00-22:00) (02.01.2019-02.07.2019)

trener personalny 1 osoba – praca w systemie zmianowym ( 6:00-14:00 (w tym soboty) lub 14:00-22:00) (11.01.2019-11.07.2019

trener personalny 1 osoba – praca w systemie zmianowym ( 6:00-14:00 (w tym soboty) lub 14:00-22:00) (15.01.2019-15.07.2019

trener personalny 1 osoba – praca w systemie zmianowym ( 6:00-14:00 (w tym soboty) lub 14:00-22:00) (18.02.2019-17.08.20

 

  • SENSES CLINIC ul. Tymienieckiego 19a, Łódź
  • Pracownik biura kosmetycznego – 3 osoby- praca w systemie zmianowym (8:00-16:00 lub 10:00-18:00) (1.11.2018-30.04.2019) – zatrudnienie zakończone,  1 osoba- praca w systemie zmianowym (8:00-16:00 lub 10:00-18:00) (18.02.2019-17.08.2019)
  • Recepcjonistka praca w systemie zmianowym (8:00-16:00 lub 10:00-18:00) (18.02.2018-17.08.2019),
  • Recepcjonistka praca w systemie zmianowym (8:00-16:00 lub 10:00-18:00) (2.05.2018-02.11.2019),
  • Specjalista ds. marketingu i sprzedaży praca w systemie zmianowym (8:00-16:00 lub 10:00-18:00) (2.05.2018-02.11.2019),
  •  Flexidea Sp. z o.o, ul. Wólczańska 73, Łódź
    2 osoby (11.01.2019-12.07.2019)
    specjalista ds. rekrutacji 9:00-17:00
    specjalista ds. administracji 9:00-17:00

 

  • On The Rock Michał Werner ul. Wyszyńskiego 94 m. 79,  Łódź

2 osoby (15.03.2019 – 15.09.2019) Alpinista przemysłowy – praca w systemie zmianowym (8:00-16:00 lub 10:00-18:00)

 

  • Stan-Dach Staniewski Sylwester, ul. Torowa 29a, Zduńska Wola

1 osoba (01.04.2019-30.09.2019), Praca w terenie według zleconych zamówień

Pracownik ogólnobudowlany (7.00 – 15.00)

 

  • Klinika Piękna Katarzyna Sławnikowska, ul. Andrzeja Struga 42, Łódź

1 osoba ( 01.04.2019 – 30.09.2019) Pracownik biura kosmetycznego – praca w systemie zmianowym (8:00-16:00 lub 10:00-18:00)

 

  • MULTI-SELLER Piotr Kwiatkowski ul. Srebrna Ostroja 4, Konstantynów Łódzki
  • 2 osoby (14.04.2019-13.10.2019), Ruchoma placówka gastronomiczna
  • Sprzedawca małej gastronomii, obsługa klientów – praca w systemie zmianowym

 

  • Kancelaria Prawnicza Radca Prawny Daniel Szablewski Łódź, Sienkiewicza 15 lok. A,

1 osoba 9.00 – 17.00 Pracownik biurowy (15.04-14.10.2019r)

 

  • Usługi remontowo-wykończeniowe Piotr Płachta, Kurowice, ul. Rokicińska 53 Brójce

2 osoby, 7.00 – 15.00, Glazurnik, (23.04.2019r. – 24.10.2019r) Praca w terenie według zleconych zamówień

 

  • FHU Trans-Kop Beata Pawłowska, Gołębiew Nowy 28, Kutno

1 osoba 7.00 – 15.00  Pracownik fizyczny ( 02.05-02.11.2019)

 

HRP Group Sp. z o.o. ul. Tymienieckiego 19a, Łódź

1 osoba 7.00 – 15.00 Pracownik biurowy (10.06.2019 – 09.12.2019r.)

 

Harmonogram przyznanego wsparcia:

  1. Pośrednictwo pracy – miejsce Tymienieckiego 19A (sala Wiosna), 90-349 Łódź
  • 22.01.2019r. godzina 9.30
  • 23.01.2019r. godzina 9.30
  • 30.01.2019r. godzina 9.30
  • 11.02.2019r. godzina 9.00
  • 13.03.2019r. godzina 13.00
  • 15.03.2019r. godzina 9.00
  • 19.03.2019r. godzina 9.00
  • 25.03.2019r. godzina 9.00
  • 05.04.2019r. godzina 8.00
  • 08.04.2019r. godzina 8.00
  • 10.04.2019r. godzina 8.00
  • 11.04.2019r. godzina 8.00
  • 12.04.2019r. godzina 9.00
  • 15.04.2019r. godzina 9.00
  • 16.04.2019r. godzina 9.00
  • 19.04.2019r. godzina 9.00
  • 25.04.2019r. godzina 9.00
  • 26.04.2019r. godzina 9.00
  • 30.04.2019r. godzina 9.00
  • 07.06.2019r. godzina 9.00
  • 10.06.2019r. godzina 9.00
  • 11.06.2019r. godzina 9.00
  • 12.06.2019r. godzina 9.00
  1. Doradztwo zawodowe – miejsce Tymienieckiego 19A (sala Wiosna), 90-349 Łódź
  • 23.01.2019r.  godzina 10.00
  • 24.01.2019r.  godzina 14.00
  • 31.01.2019r.  godzina 8.00
  • 13.02.2019r. godzina 11.00
  • 19.02.2019r. godzina 10.00
  • 20.02.2019r. godzina 9.00
  • 27.02.2019r. godzina 9.00
  • 13.03.2019r. godzina 11.00
  • 20.03.2019r. godzina 11.00
  • 27.03.2019r. godzina 11.00
  • 05.04.2019r. godzina 13.00
  • 08.04.2019r. godzina 13.00
  • 09.04.2019r. godzina 12.00
  • 10.04.2019r. godzina 11.00
  • 11.04.2019r. godzina 13.00
  • 17.04.2019r. godzina 11.00
  • 19.04.2019r. godzina 9.00
  • 24.04.2019r. godzina 9.00
  • 26.04.2019r. godzina 9.00
  • 29.04.2019r. godzina 9.00
  • 03.06.2019r. godzina 9.00
  • 04.06.2019r. godzina 9.00
  • 05.06.2019r. godzina 9.00
  1. Zindywidualizowane kursy i szkolenia zawodowe
  • Szkolenie – standardy obsługi klienta – 08.10.-07.11.2018 Leader Sheep w Łodzi w godzinach 8.00 – 18.00
  • Szkolenie – standardy obsługi klienta – 05-16.11..2019r. Senses Clinic w Łodzi przy ul. Tymienieckiego 19A w godzinach 8.00 – 16.00
  • Szkolenie – standardy obsługi klienta – 27.12.2018-13.01.2019r. Senses Clinic w Łodzi przy ul. Tymienieckiego 19A w godzinach 8.00 – 18.00
  • Szkolenie – standardy obsługi klienta – 10-27.01.2019r. Senses Clinic w Łodzi przy ul. Tymienieckiego 19A w godzinach 8.00 – 18.00
  • Szkolenie – Savoir Vivre w biznesie, Obsluga Klienta, zarządzanie sobą w czasie – 10.01.2019-15.02.2019r. Leader Sheep w Łodzi przy ul. Narutowicza 34 w godzinach 9.00 – 15.00
  • Szkolenie – Zarządzanie sobą w czasie, Budowanie skuteczności osobistej, Obsługa klienta – 10.01.-17.03.2019 Leader Sheep w Łodzi przy ul. Narutowicza 34 w godzinach 9 spotkań 9.00 – 15.00 – 2 spotkania 10.00 – 14.00
  • Szkolenie – standardy obsługi klienta – 14.01-03.02.2019r. Senses Clinic w Łodzi przy ul. Tymienieckiego 19A w godzinach 8.00 – 18.00
  • Szkolenie – standardy obsługi klienta – 11-24.02.2019r. Senses Clinic w Łodzi przy ul. Tymienieckiego 19A w godzinach 8.00 – 18.00
  • Kurs – Dostęp linowy OTDL – w dn. 21.02 – 26.02.2019r. SWAT Sp. z .o.o w Łodzi przy ul. Elektronowej 5 w godzinach 8.00-15.30
  • Kurs* na prawo jazdy kat. C+E – 28.02.2019r. Łódzkie Stowarzyszenie Przewoźników Międzynarodowych i Spedytorów w Łodzi przy ul. Tuwmia 97
  • Szkolenie – Rozwój umiejętności interpersonalnych, Komunikacja – 01.03.-14.03.2019 Leader Sheep w Łodzi przy ul. Narutowicza 34 w godzinach 9.00 – 15.00
  • Szkolenie – standardy obsługi klienta – 18-29.03.2019r. Senses Clinic w Łodzi przy ul. Tymienieckiego 19A w godzinach 9.00 – 15.00
  • Kurs* na prawo jazdy kat. B – 26.03.2019r. Ośrodek Szkolenia Kierowców „TROMAT” w Zduńskiej Woli przy ul. Zielonej 36
  • Kurs* na prawo jazdy kat. C+E – 27.03.2019r. Łódzkie Stowarzyszenie Przewoźników Międzynarodowych i Spedytorów w Łodzi przy ul. Tuwima 97
  • Kurs* na prawo jazdy kat. C – 03.04.2019r. Ośrodek Szkolenia Kierowców Zenon Kurzawa w Turku przy ul. Milewskiego 10
  • Szkolenie – Rola pracownika administracyjnego w organizacji – 13.04.2019r. 6.05.2019- DSPROF Sp. z o.o. w Łodzi przy ul. Narutowicza 122 w godzinach 5 spotkań 8.00 – 16.00 – 5 spotkania 12.00 – 20.00
  • Szkolenie – Savoir Vivre w biznesie, Obsługa klienta, Budowanie skuteczności osobistej – 19.-29.04.2019 Leader Sheep w Łodzi przy ul. Narutowicza 34 w godzinach 8.00 – 18.00
  • Szkolenie – Savoir Vivre w biznesie, Obsługa klienta, Budowanie skuteczności osobistej – 20.-30.04.2019 Leader Sheep w Łodzi przy ul. Narutowicza 34 w godzinach 8.00 – 18.00
  • Kurs* na prawo jazdy kat. D – 21.05.2019r. Łódzkie Stowarzyszenie Przewoźników Międzynarodowych i Spedytorów w Łodzi przy ul. Tuwima 97
  • Kurs* na prawo jazdy kat. C+E – 27.05.2019r. Łódzkie Stowarzyszenie Przewoźników Międzynarodowych i Spedytorów w Łodzi przy ul. Tuwima 97
  • Kurs Groomingu – 10-17.06.2019r. – PSI SALON EWA GRABOWSKA w Łodzi przy ul. Pomorskiej 107 w godzinach 9.00 – 18.00

 

*Zindywidualizowany kury w którym to uczestnik projektu umawia się indywidualnie z instruktorem.

 

 

 

 

 

STYCZEŃ

01.01.2019 – 31.01.2019 REKRUTACJA

01.02.2019 – 05.02.2019 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

06.02.2019 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 07.02.2019 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

LUTY

01.02.2019 – 28.02.2019 REKRUTACJA

01.03.2019 – 05.03.2019 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

06.03.2019 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 07.03.2019 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

MARZEC

01.03.2019 – 31.03.2019 REKRUTACJA

01.04.2019 – 03.04.2019 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

04.04.2019 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 05.04.2019 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

KWIECIEŃ

01.04.2019 – 30.04.2019 REKRUTACJA

02.05.2019 – 07.05.2019 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

08.05.2019 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 09.05.2019 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

MAJ

01.05.2019 – 31.05.2019 REKRUTACJA

03.06.2019 – 05.06.2019 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

06.06.2019 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 07.06.2019 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

CZERWIEC

01.06.2019 – 30.06.2019 REKRUTACJA

01.07.2019 – 03.07.2019 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

04.07.2019 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 05.07.2019 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

LIPIEC

01.07.2019 – 31.07.2019 REKRUTACJA

01.08.2019 – 05.08.2019 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

06.08.2019 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 07.08.2019 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

SIERPIEŃ

01.08.2019 – 31.08.2019 REKRUTACJA

02.09.2019 – 04.09.2019 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

05.09.2019 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 06.09.2019 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

WRZESIEŃ

01.09.2019 – 30.09.2019 REKRUTACJA

01.10.2019 – 03.10.2019 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

04.10.2019 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 07.10.2019 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

PAŹDZIERNIK

01.10.2019 – 31.10.2019 REKRUTACJA

04.11.2019 – 06.11.2019 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

07.11.2019 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 08.11.2019 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

LISTOPAD

01.11.2019 – 30.11.2019 REKRUTACJA

02.12.2019 – 04.12.2019 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

05.12.2019 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 06.12.2019 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

GRUDZIEŃ

01.12.2019 – 31.12.2019 REKRUTACJA

02.01.2020 – 07.01.2020 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

08.01.2020 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 09.01.2020 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

2020 ROK

STYCZEŃ

01.01.2020 – 31.01.2020 REKRUTACJA

03.02.2020 – 05.02.2020 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

06.02.2020 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 07.02.2020 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

LUTY

01.02.2020 – 29.02.2020 REKRUTACJA

02.03.2020 – 04.03.2020 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

05.03.2020 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 06.03.2020 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

MARZEC

01.03.2020 – 31.03.2020 REKRUTACJA

01.04. 2020 – 03.04.2020 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

06.04.2020 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 07.04.2020 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

KWIECIEŃ

01.04.2020 – 30.04.2020 REKRUTACJA

04.05.2020 – 06.05.2020 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

07.05.2020 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 08.05.2020 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

MAJ

01.05.2020 – 31.05.2020 REKRUTACJA

01.06.2020 – 03.06.2020 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

04.06.2020 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 05.06.2020 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

CZERWIEC

01.06.2020 – 30.06.2020 REKRUTACJA

01.07.2020 – 03.07.2020 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

06.07.2020 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 07.07.2020 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

LIPIEC

01.07.2020 – 31.07.2020 REKRUTACJA

03.08.2020 – 05.08.2020 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

06.08.2020 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 07.08.2020 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

SIERPIEŃ

01.08.2020 – 31.08.2020 REKRUTACJA

01.09.2020 – 03.09.2020 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

04.09.2020 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 07.09.2020 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

WRZESIEŃ

01.09.2020 – 30.09.2020 REKRUTACJA

01.10.2020 – 05.10.2020 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

06.10.2020 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 07.10.2020 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

PAŹDZIERNIK

01.10.2020 – 31.10.2020 REKRUTACJA

02.11.2020 – 04.11.2020 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

05.11.2020 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 06.11.2020 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

LISTOPAD

01.11.2020 – 30.11.2020 REKRUTACJA

01.12.2020 – 03.12.2020 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

04.12.2020 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 07.12.2020 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

GRUDZIEŃ

01.12.2020 – 31.12.2020 REKRUTACJA

04.01.2021 – 07.01.2021 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

08.01.2021 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 11.01.2021 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

2021 ROK

STYCZEŃ

01.01.2021 – 31.01.2021 REKRUTACJA

01.02.2021 – 03.02.2021 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

04.02.2021 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 05.02.2021 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

LUTY

01.02.2021 – 28.02.2021 REKRUTACJA

01.03.2021 – 03.03.2021 OCENA FORMULARZY REKRUTACYJNYCH

04.03.2021 LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU

OD 05.03.2021 PODPISYWANIE UMÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

szkolenia